4 kluczowe punkty w video marketingu

Opublikowane przez michalkidzinski w dniu

Video marketing jest z całą pewnością jednym ze sposobów aby przyciągnąć właściwe osoby, które potencjalnie są zainteresowane tym, co mamy do zaoferowania.

Jeśli więc zastanawiasz się nad wykorzystaniem video w swoim e-biznesie lub jeśli już to robisz, na pewno zależy Ci na jak najlepszych rezultatach.

Podobnie więc jak w przypadku każdej innej metody marketingowej, video marketing również wymaga tego, żeby zrozumieć jak wykorzystać tę metodę we właściwy sposób.

Mówię konkretnej o tym, że każde video jakie tworzysz, powinno składać się z 4 punktów lub jak wolisz – z 4 części.

Nie jest to coś, co sobie wymyśliłem. Nie przyśniło mi się to również pewnej nocy.

Jak być może wiesz, od kilku już lat stale uczę się od ludzi, którzy mają efekty w marketingu internetowym i sieciowym. Te 4 punkty to jest więc coś, czego się nauczyłem i czym teraz chcę podzielić się z Tobą.

Jeśli więc zależy Ci na jak najlepszych rezultatach dzięki wykorzystaniu video w Twoim e-biznesie, to kliknij PLAY, zobacz video i zastosuj u siebie.

4 kluczowe punkty w video marketingu

Jak widzisz, mówimy o prostych punktach, które każdy może wykorzystać ale co równie ważne – dzięki czemu Twoje video mają pewną strukturę, która pozwala:

– przyciągnąć uwagę odpowiednich osób
– dostarczać wartość tym ludziom
– rozwijać Tobie listę adresową, która jest przecież jedną z kluczowych spraw w marketingu internetowym.

Życzę Ci więc, żeby zastosowanie tych punktów przełożyło się dla Ciebie na jak najlepsze efekty.

Jeśli z kolei chcesz zostawić na ten temat swoją opinię, zrób to w komentarzach i podziel się powyższym video na swoim blogu lub wykorzystując poniższe „przyciski”.


Michał Kidziński

P.S. Wiesz o tym, że niezależnie od tego co jest Twoją ofertą, istnieje pewien konkretny sposób aby promować ją przez internet? Kliknij tutaj aby go poznać.

Show Buttons
Hide Buttons