Tytuł tego posta może brzmieć totalnie niedorzecznie dla wielu osób bo co mogą mieć wspólnego: brat bliźniak, jazda próbna i budowanie listy adresowej w internecie, prawda?

Na pierwszy rzut oka nic ale tak się akurat stało, że w tym konkretnym przypadku mają 🙂

Mój brat Marek zapisał się na jazdę próbną modelem samochodu, który bardzo mu się podoba. Pojechałem więc z nim aby przyjrzeć się bliżej temu pojazdowi i kiedy Marek pojechał, w mojej głowie „zaświeciła się lampka” i właśnie wtedy poprowadziłem krótką transmisję na żywo na Facebooku, której nagranie możesz zobaczyć poniżej…

Brat bliźniak, jazda próbna i budowanie listy adresowej w internecie

Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie jest to świetny przykład tego, że budowanie listy adresowej w internecie jest bardzo istotne, jeśli poważnie myślimy o tym, żeby mieć wyniki w e-biznesie.

Nie ma przy tym znaczenia, czy wolisz promować cudze produkty, współpracę w biznesie czy tworzyć własne produkty lub usługi.

W moich oczach niezmiernie ważne bowiem jest zrozumieć, że produkty, usługi i firmy – pomimo tego, że mogą być wspaniałe i wyjątkowe – w każdej chwili mogą zniknąć z rynku ale Ty na tym rynku pozostaniesz.

Dlatego właśnie budowanie listy adresowej i dostarczanie ludziom na tej liście wartości (rozwiązania problemów lub sposoby na osiągnięcie korzyści) jest bardzo istotne – zwłaszcza w perspektywie długoterminowej.

2 Sposoby Aby Budować Listę Adresową W Internecie

Pierwszym sposobem aby zacząć budować listę adresową jest robienie wszystkiego „po swojemu”.

W ten sposób narażamy się na wiele błędów i niepowodzeń ale wcześniej czy później swój cel osiągniemy.

Drugi sposób opiera się na robieniu wszystkiego zgodnie z wiedzą zdobytą od właściwych osób, które wiedzą jak budować i zarządzać listą adresową oraz osiągać dzięki temu korzyści.

Taką osobą jest z całą pewnością Piotr Majewski, który w moich oczach jest jednym z najlepszych w Polsce ekspertów w tym temacie.

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się właśnie od Piotra Majewskiego jak budować i zarządzać listą adresową aby generowała zyski przez lata.

Wybór naturalnie należy do Ciebie. Jedno jest natomiast pewne: wykorzystując drugi sposób budowania listy adresowej w internecie nie ustrzeżesz się wszystkich błędów ale z całą pewnością zaoszczędzić mnóstwo czasu i unikniesz wielu.

Co o tym myślisz? Uważasz ten post za wartościowy i pomocny? Zostaw swoją opinię w komentarzach i podziel się nim dalej, jeżeli naturalnie uznasz, że warto jest to zrobić.

 


Michał Kidziński
Blog „Przyciągający Marketing”

P.S. Jeśli zależy Ci na tym, żeby zarabiać pieniądze w internecie, musisz mieć pewne 3 kluczowe elementy. Kliknij tutaj aby poznać je zupełnie za darmo.