Dlaczego Koniec Ery Informacji Może Być Szansą Na Dochodowy E-biznes

Opublikowane przez michalkidzinski w dniu

Żyjemy w czasach, w których produkowana jest niewiarygodna wręcz ilość informacji (o tym ile dokładnie zobaczysz w poniższym materiale video).

Internet odgrywa w tym procesie dużą rolę, ponieważ dzięki niemu każdy kto tylko zechce, może tworzyć treść czy to w postaci tekstu, audio czy video, niezależnie od tego czy stanowi to jego hobby czy coś co ma przynieść także profity finansowe.

Kwestia jest więc taka, że – jak czasami można usłyszeć – jesteśmy „zalewani” niewiarygodną wręcz ilością informacji, którą trudno jest w ogóle skonsumować, nie mówiąc o jej właściwym wykorzystaniu.

Z tego też względu pojawiły się opinie, że era informacji ma się ku końcowi (niektórzy mówią, że już się skończyła) ale za to zaczyna się era wiedzy.

Jeśli pomyślałeś „Ale przecież wiedza to też informacja” to masz rację. Nie każda jednak informacja to wiedza, prawda?

W poniższym video Piotr Majewski omawia ten temat w bardzo konkretny sposób, podając przy tym liczby, od których może zakręcić się w głowie. Przekonaj się zresztą samemu…

Ta zmiana pozwoli Ci zarabiać ponad 100 tysięcy rocznie – Koniec Ery Informacji

Kliknij tutaj aby zaoszczędzić czas i otrzymać dostęp do 19 godzin kursu, w którym poznasz 5 sekretów budowania dochodowych e-biznesów za 1000 zł (lub mniej) bez wsparcia medialnego

Jak sam mogłeś zobaczyć, ilość informacji, jaka każdego dnia powstaje w internecie, jest niewiarygodna i można założyć, że będzie jeszcze większa.

Tak więc, tak, można za darmo znaleźć interesujące nas informacje, których wykorzystanie pozwoli nam rozwiązać problem lub osiągnąć korzyść.

Cały proces można przyspieszyć, jeśli wiemy jak szukać w internecie (wbrew opinii wielu osób, wyszukiwanie informacji we właściwy sposób jest sztuką). Niemniej jednak „za darmo” wcale nie jest darmowym sposobem, ponieważ inwestujemy coś najważniejszego – czas.

O ile bowiem stracone na niewłaściwej inwestycji lub nierentownym biznesie pieniądze można odzyskać, o tyle czasu już nie.

Ostatecznie więc decyzja należy do każdego z nas. Każdy z nas bowiem decyduje, czy chce szukać interesujących informacji w Google czy na YouTube, poświęcając czasami wiele godzin, czy może lepiej jest zapłacić komuś, kto nie tylko zrobił to za nas ale również przetestował zdobyte informacje.

W takiej sytuacji, zamiast np. 200 godzin poszukiwań można zainwestować pieniądze i otrzymać do ręki sprawdzone rozwiązania dla naszego problemu np. w postaci 10 godzinnego kursu video.

Podobnie jest w przypadku biznesu w internecie, na temat którego jest ogromna ilość informacji. Co jest więc lepsze?

1. Przeszukiwać te tysiące stron artykułów i minut video „za darmo”?
2. Zainwestować w sprawdzoną przez praktyka wiedzę i otrzymać esencję?

Wybór należy naturalnie do Ciebie a jeśli wolisz rozwiązanie #2 to pod tym linkiem takowe znajdziesz.

Mam nadzieję, że powyższy materiał video zainspiruje Cię do tego aby wykorzystać okazję, jaka niewątpliwie istnieje dzisiaj w internecie i że dzięki temu stworzysz e-biznes skazany na sukces.

Co o tym myślisz? Czy informacje przedstawione w tym poście uznajesz za wartościowe i pomocne? Jeśli tak, to podziel się nim dalej, korzystając z „przycisków” umieszczonych poniżej i zostaw swoją opinię w komentarzach.


Michał Kidziński
Blog „Przyciągający Marketing”

P.S. Nie musisz inwestować ogromnych pieniędzy aby stworzyć dochodowy e-biznes. Kliknij tutaj aby poznać 5 sekretów budowania dochodowych e-biznesów za 1000 zł (lub mniej) bez wsparcia medialnego…

Show Buttons
Hide Buttons