W internecie można wyróżnić trzy główne formy komunikacji z naszymi odbiorcami:

– tekst
– audio
– video

Można te formy naturalnie łączyć lub stosować osobno. Ja w tym konkretnym wpisie łączę dwie: tekst+video aby podzielić się z Tobą tym dlaczego warto jest w internecie stosować video.

Mam więc nadzieję, że jeśli jeszcze nie nagrywałeś żadnych video to zaczniesz to robić.

A jeśli już nagrywałeś to, że zaczniesz robić to częściej 🙂

Gotowy? W takim razie kliknij PLAY, zobacz video do końca i … zrób to co uznasz za stosowne (może to być zostawienie komentarza i/lub podzielenie się tym postem z innymi).

Dlaczego warto korzystać z video w marketingu internetowym [5 powodów]

Tym co dla mnie w przypadku video marketingu jest najważniejsze to zmiana.

Zmiana jaka zachodzi w każdym, kto wykorzystuje tę formę kontaktu, ponieważ z każdym kolejnym video stajemy się lepsi w przedstawianiu tego co chcemy przedstawić czyli w komunikacji.

Nie mówię, że z każdym jednym video jest to ogromna zmiana. Mówię o zmianach niewielkich, czasami niezauważalnych, które jednak razem pozwalają dostrzec, że po prostu się zmieniamy. Zmieniamy się na lepsze.

Stworzenie mojego pierwszego video zajęło mi ogromną ilość prób i czasu (kilkanaście godzin).

Poprowadzenie pierwszego webinaru to był niesamowity stres i niepewność (pomimo tego i tak „udało mi się” zarobić dzięki niemu ponad 2.000zł).

Dzisiaj nie stawiam siebie jako wzór do naśladowania. Nie uważam się za kogoś lepszego niż Ty czy ktokolwiek inny. W ogóle nie zależy mi na tym, żeby być kimś lepszym od kogokolwiek oprócz jednej osoby – samego siebie i patrząc na siebie, uważam, że staję się coraz lepszy, krok po kroku, video po video, webinar po webinarze.

Tego samego życzę Tobie.

Życzę Ci, żebyś stawał się coraz lepszy. Żeby Twoje video uczyły, inspirowały i bawiły a także pozwalały Ci osiągać wyniki finansowe.

4 proste kroki, które warto zastosować

Jeżeli z kolei nie wiesz jeszcze jaką formę warto jest zastosować aby każdego dnia nagrywać krótkie video, które będą stanowić wartość dla Twoich odbiorców, w tym materiale możesz się tego dowiedzieć: 4 kluczowe punkty w video marketingu.

Liczę na to, że to o czym się tutaj dowiedziałeś, wpłynie pozytywnie na Ciebie, Twój rozwój a także wyniki biznesowe.

Jeśli więc uważasz te informacje za wartościowe i pomocne, podziel się nimi dalej, korzystając z poniższych „przycisków” i zostaw swoją opinię w komentarzach.

 


Michał Kidziński
Blog „Przyciągający Marketing”

P.S. Chcesz wiedzieć czego konkretnie potrzebujesz, żeby zarabiać pieniądze w internecie? Kliknij tutaj aby poznać trzy kluczowe elementy w e-biznesie.