Jak jakość marketingu wpływa na to jakie osoby przyciągamy do e-biznesu

Opublikowane przez michalkidzinski w dniu

Nie da się ukryć, że każdy z nas przyciąga do swojego życia ludzi, których nastawienie jest zgodne z tym jakie jest nasze nastawienie.

Mówię o tym, że jeśli my sami jesteśmy nastawienie negatywnie do siebie, do innych oraz do całego świata, to przyciągniemy do swojego życia ludzi, którzy będą odpowiadać temu nastawieniu.

Z drugiej strony, kiedy my sami jesteśmy nastawienie pozytywnie i staramy się dostrzec dobrą stronę każdego – także negatywnego – wydarzenia to do swojego życia przyciągniemy ludzi, którzy będą odpowiadać takiej postawie.

Wiem, że może jest to zbyt mocno uogólnione ale generalnie rzecz biorąc chodzi mi po prostu o to, że to kto pojawia się w naszym życiu zależy w pierwszej kolejności od nas.

To samo dotyczy świata marketingu i e-biznesu.

Tutaj także możemy przyciągać pozytywnie nastawionych ludzi lub tych, którzy wszystko widzą w czarnych barwach a zależy to w ogromnej mierze od tego jakiego rodzaju marketing prowadzimy, o czym możesz dowiedzieć się w poniższym nagraniu…

Jak jakość marketingu wpływa na to jakie osoby przyciągamy do e-biznesu

Powyższe nagranie jest niejako kontynuacją nagrania, które opublikowałem tutaj.

To na czym się skupiamy, pojawia się w naszym życiu…

Jest to coś, o czym można przeczytać w wielu książkach i usłyszeć od wielu osób, które zajmują się rozwojem osobistym.

Skupianie energii na sprawach negatywnych, na krytykowaniu, ocenianiu lub wyśmiewaniu spowoduje, że wcześniej czy później pojawią się w naszym życiu i biznesie ludzie, którzy również krytykują, oceniają i wyśmiewają innych.

Z drugiej strony, kiedy skupimy się na tym, żeby dostarczyć wartość innym ludziom (rozwiązanie problemu lub sposób na osiągnięcie korzyści) to wcześniej czy później pojawią się w naszym życiu ludzie, którzy będą mieć podobne nastawienie.

Pytania zasadnicze w tym momencie to: Z kim lepiej jest rozwijać biznes? Z ludźmi nastawionymi negatywnie czy pozytywnie?

Myślę, że odpowiedź jest jasna ale najlepiej będzie, jeśli każdy samemu sobie na nią odpowie 🙂

Mam nadzieję, że informacje zawarte w tym poście są dla Ciebie wartościowe i pomocne. Jeśli uznasz, że warto, podziel się nimi dalej i zostaw swoją opinię w komentarzach poniżej.


Michał Kidziński
Blog „Przyciągający Marketing”

P.S. Jednym z najlepszych sposobów dostarczania wartości w internecie jest wykorzystanie bloga. O tym z kolei jak dzięki blogowi zarabiać pieniądze możesz dowiedzieć się w tym darmowym raporcie [kliknij aby pobrać].

Show Buttons
Hide Buttons