Lista adresowa jest w moich oczach niezbędnym elementem w e-biznesie, ponieważ jest to coś nad czym mamy kontrolę i co należy do nas.

Owszem, media społecznościowe jak Facebook czy serwisy jak YouTube pozwalają docierać ze swoim przekazem do ludzi na całym świecie ale nie da się ukryć, że nie mamy najmniejszego wpływu na zmiany wprowadzane w tych serwisach bo nie są one naszą własnością.

Lista adresowa to z kolei nasz zasięg (o czym mówiłem w tym video), którym my zarządzamy.

No właśnie, skoro mówimy o zarządzaniu listą adresową – co jest bardzo istotne w kwestii osiągania dzięki temu pozytywnych wyników finansowych – to dobrze jest wiedzieć również o tym, jakich błędów nie popełniać i o jednym z takich właśnie błędów dowiesz się w poniższym video.

Jeśli Budujesz Listę Adresową To NIE POPEŁNIAJ TEGO BŁĘDU

Kliknij Tutaj Jeśli Chcesz Poznać Sekrety Budowania I Zarządzania Listą Adresową, Aby Generowała Ogromne Zyski Przez Lata

Chciałbym dodać coś jeszcze…

Często w kwestii budowania listy adresowej jest tak, że jesteśmy przekonani co do tego, że aby zarabiać pieniądze dzięki liście adresowej, trzeba mieć kilka, kilkanaście albo kilkadziesiąt tysięcy adresów e-mail.

Kiedy jednak zaczynamy patrzeć na ludzi na liście jak na ludzi a nie liczby i kiedy uruchomimy choć trochę wyobraźnię, to zrozumiemy, że 100-tu czy 500-osobowa lista adresowa jest jak najbardziej wartościowym aktywem a kilkaset osób to wcale nie jest mało.

Zobacz na poniższe zdjęcie…

Powyższe zdjęcie przedstawia około 500-osobową grupy ludzi. Z tej perspektywy okazuje się, że jest to całkiem sporo prawda?

Chcę przez to powiedzieć, że…

…sama ilość osób na liście adresowej nie jest tak ważna jak ilość i jakość.

Tak, jakość ludzi czyli to jak mocno ci ludzie są zainteresowani tym, co oferujemy ale także jakość relacji między nami a tymi ludźmi a więc to czy traktujemy ludzi na naszej liście jak ludzi czy jak „dostarczycieli pieniędzy”.

Jeśli te obydwa czynniki będą wysokiej jakości to pozytywne efekty finansowe można mieć już przy niewielkiej liście adresowej, o czym więcej dowiesz się tutaj: Jak osiągać pozytywne wyniki w e-biznesie mając niewielką listę adresową.

Mam nadzieję, że to czym podzieliłem się w tym poście okaże się dla Ciebie wartościowe i pomocne, i że wykorzystanie tych informacji w praktyce zaowocuje dla Ciebie świetnymi rezultatami.

Jeśli uznasz, że warto, podziel się tym postem z innymi, wykorzystując do tego celu poniższe „przyciski” i zostaw swoją opinię w komentarzach.

 


Michał Kidziński
Blog „Przyciągający Marketing”

P.S. Kliknij Tutaj Aby Jeszcze Lepiej Zrozumieć Jak We Właściwy Sposób Zarządzać Listą Adresową I Zarabiać Dzięki Temu Pieniądze.