Gdybyś miał wskazać, które miejsce na Ziemi jest tym najbogatszym to co by to było?

Masz na myśli konkretny kraj?

Myślę, że każdy z nas ma na to pytanie inną odpowiedź, ponieważ każdy z nas inaczej patrzy na otaczający świat i dokonuje ocen w oparciu o inne informacje i przekonania.

Dlatego też wiem, że odpowiedź, którą dzielę się w poniższym video może okazać się dla Ciebie zaskakująca…

Najbogatsze miejsce na Ziemi

Kliknij Tutaj Aby Sprawdzić Czym Jest „Światły Ebiznes”

Jak widzisz, to nie żaden konkretny kraj jest najbogatszym miejscem na Ziemi ale cmentarz, ponieważ to tam właśnie pogrzebane są miliony niesamowitych pomysły i idee, które nigdy nie zostały zrealizowane.

Dlaczego?

Jednym z najczęstszych powodów jest strach, który przybiera różną postać.

Strach przed krytyką…

Strach przed utratą czegoś…

Strach przed opinią innych ludzi…

Itd.

Zasadnicza sprawa to taka, że wszyscy odczuwamy strach, ponieważ determinuje to budowa naszego mózgu, który w obliczu „zagrożenia” czyli wszystkiego co dla nas nowe reaguje albo strachem i ucieczką (jeśli „wróg” wydaje się być zbyt duży) albo atakiem.

Jest to dość podobne zachowanie jak w świecie zwierząt, które instynktownie reagują w obliczu konkretnej sytuacji i konkretnego wroga.

Ważne jest jednak również to, że w odróżnieniu od zwierząt, nasz umysł potrafi wytworzyć niewiarygodne wręcz scenariusze, które nieuchronnie prowadzą nas do katastrofy, podczas gdy w rzeczywistości wcale tak nie jest.

Mówiąc inaczej…

Nasz umysł reaguje strachem nie tylko na prawdziwe zagrożenie ale także na wszystko to co jest dla nas nowe i przykładami ze „świata marketingu internetowego” mogą być:

– strach przed nagraniem video
– strach przed napisaniem artykułu
– strach przed poprowadzeniem webinaru
– itd.

Z jednej więc strony często wiemy CO mamy robić ale strach sprawia, że tego nie robimy, szukając jednocześnie usprawiedliwień takiego stanu rzeczy.

Jedynym z kolei sposobem, aby konkretny strach zniknął to sprawić aby to co nowe stało się dla nas czymś normalnym, w obliczu czego nasz umysł nie będzie już reagować strachem.

Życzę Ci więc aby strach w obliczu tego co chcesz zrobić i co osiągnąć zniknął oraz aby Twoje marzenia stały się Twoją rzeczywistością.

Co o tym myślisz? Uważasz ten wpis za wartościowy i pomocny? Zostaw swoją opinię w komentarzach i podziel się tym postem z innymi, jeśli naturalnie uznasz, że warto to zrobić.

 


Michał Kidziński
Blog „Przyciągający Marketing”

P.S. Jeżeli realizacja Twoich marzeń wiąże się z e-biznesem, kliknij tutaj i zobacz jak zabrać się za to we właściwy sposób.