Najkrótsza droga do wyników w e-biznesie

Opublikowane przez michalkidzinski w dniu

Kiedy angażujemy się w e-biznes, chcielibyśmy aby pozytywne rezultaty stały się naszym udziałem możliwie jak najszybciej.

Nie ma w tym naturalnie nic złego. Kwestia jest tylko taka, że bardzo często postrzegamy marketing internetowy jako sposób na zarobienie pieniędzy bez podejmowania żadnego działania.

A jeśli już podejmujemy działanie, to bardzo często robimy wszystko po swojemu, ponieważ uważamy, że czas poświęcony na poznanie właściwego sposobu można wykorzystać inaczej (czytaj: robiąc np. wiele dziwnych i niewłaściwych rzeczy).

Skąd o tym wiem? Bo sam tak postępowałem. Patrząc na to z perspektywy czasu, uważam, że w ostateczności i jeśli chodzi o rozwijanie jakiegokolwiek e-biznesu, bardzo ważne jest potrafić „schować ego do kieszeni”, znaleźć właściwe osoby, od których możemy się uczyć właściwej metody i zacząć zgodnie z poznaną wiedzą działać.

Aby z kolei maksymalnie przyspieszyć moment osiągania dobrych, bardzo dobrych i świetnych wyników, ważne jest zrozumieć, że…

…o tym dowiesz się w poniższym video.

Najkrótsza droga do wyników w e-biznesie

Kliknij Tutaj Aby Dowiedzieć Się Na Czym Się Skupić Aby Zarabiać Pieniądze W Internecie

Aby stać się dobrym, bardzo dobrym czy ekspertem w dowolnej dziedzinie, sposób jest zawsze ten sam. Trzeba poznać właściwe kroki i powtarzać je ciągle i ciągle.

Dlaczego?

Okazuje się, że osiągnięcie poziomu dobrego i eksperckiego to kwestia inwestycji konkretnej liczby godzin działania zgodnie z poznaną wiedzą. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w tym poście: Teoria 700 i 10.000 godzin a marketing internetowy.

Możesz skompresować czas…

Nie, nie mówię o jakiejś magii ale o tym, że kiedy mamy już świadomość, ile godzin praktyki potrzebujemy aby stać się dobrzy w marketingu internetowym (i osiągać dobre wyniki), to od nas już zależy w jakim czasie wykonamy potrzebną pracę.

Aby więc stać się dobrym w jakiejkolwiek czynności związanej z marketingiem internetowym, potrzebujemy:

– 700 dni, jeśli poświęcimy 1 godzinę dziennie
– 350 dni, jeśli poświęcimy 2 godziny dziennie
– 175 dni, jeśli poświęcimy 4 godziny dziennie

Jak widzisz, na tej właśnie podstawie można skompresować czas do osiągnięcia pozytywnych wyników w e-biznesie. Więcej w tym temacie możesz dowiedzieć się w tym video: Tyle godzin potrzeba aby w czymkolwiek stać się dobrym i SKOMPRESOWAĆ czas.

Inne posty związane z rozwijaniem e-biznesu

Więcej na temat tego jak zabrać się za właściwe rozwijanie e-biznesu, możesz dowiedzieć się pod poniższymi linkami:

5 lekcji na temat marketingu w internecie, których nie można lekceważyć
Jak osiągać pozytywne wyniki w e-biznesie mając niewielką listę adresową
Jak marketing treści może pomóc Ci osiągać wyniki w e-biznesie [4 wskazówki]
Jak rozwijać e-biznes mając pracę i rachunki do zapłacenia
3 pomocne wskazówki aby osiągnąć dobrą pozycję w Google (SEO)
Dlaczego warto korzystać z video w marketingu internetowym [5 powodów]
4 kluczowe punkty w video marketingu
Czym jest “wartościowy marketing” i jak może Ci on pomóc w zarabianiu przez internet
Jak budować wizerunek w internecie w dowolnej niszy

Życzę Ci aby te przedstawione w tym poście informacje a konkretniej ich wykorzystanie, wpłynęło pozytywnie na osiągane przez Ciebie wyniki. Dobra wiadomość to bowiem taka, że ostatecznie to Ty decydujesz, czy podejmiesz właściwe działanie i jak wiele czasu każdego dnia na to poświęcisz.

Co o tym myślisz? Uważasz ten post za wartościowy i pomocny? Zostaw swoją opinię w komentarzach poniżej i podziel się nim dalej, jeśli uznasz to za dobry pomysł.


Michał Kidziński
Blog „Światły Ebiznes”

P.S. Aby w ogóle myśleć o zarabianiu pieniędzy w internecie, potrzebujesz 3 kluczowych elementów. Kliknij tutaj aby poznać je zupełnie za darmo.

Show Buttons
Hide Buttons