Gdyby ktoś zapytał się Ciebie:

Jaka jest najlepsza inwestycja?

to co byś odpowiedział?

Nie wiem, czy inwestujesz swoje pieniądze czy też nie ale wiem, że eksperci w takich dziedzinach jak:

– nieruchomości
– giełda
– metale szlachetne
– produkty (ropa, gaz)
– biznesy

potrafią wskazać wiele powodów, dla których „ich” temat jest tym najlepszym.

Kto więc ma rację? Trudno powiedzieć, prawda?

Jest takie powiedzenie, że najwięcej korzystają zawsze ci ludzie, którzy są we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

I jest to prawda, z tym, że brakuje tutaj jeszcze jednego elementu. Elementu, który związany jest z Twoją najlepszą inwestycją.

O tym czym ona jest, dowiesz się w poniższym video…

NAJLEPSZA INWESTYCJA

Bycie we właściwym miejscu i we właściwym czasie może mieć miejsce tylko wtedy, kiedy my sami jesteśmy właściwymi ludźmi.

Mówiąc „właściwymi” mam na myśli to, że mamy odpowiednie informacje oraz doświadczenie, które pozwalają nam wykorzystać owe miejsce i czas.

Nie jest przecież tajemnicą, że każdego dnia „obok” nas jest cała masa możliwości biznesowych i inwestycyjnych, prawda?

Dlaczego więc tylko nieliczni potrafią je dostrzec i wykorzystać?

Ponieważ ci nieliczni poświęcili wcześniej swój czas, energię oraz pieniądze, żeby się przygotować. Po drodze również popełnili pewne błędy, które pozwoliły im zdobyć doświadczenie.

Każdego dnia miliony ludzi podejmuje różne działania zmierzające do tego, żeby poprawić jakość swojego życia.

Część angażuje się w biznes w internecie.

Inni angażują swoje pieniądze a więc podejmują się inwestowania.

Co więc powoduje, że w każdej z tych grup tylko nieliczni osiągają zadowalające ich rezultaty?

W pierwszej kolejności i w każdej z tych grup są to zawsze podświadome przekonania, o których więcej możesz dowiedzieć się tutaj.

To jakie są nasze przekonania, w które wierzymy, determinuje to, czy podejmiemy działanie w obliczu konkretnej okazji czy też nie a jeśli podejmiemy owe działanie, to determinują one jego jakość.

W dalszej kolejności chodzi o naszą wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

Jeśli podejmując decyzję o angażowaniu się w biznes lub w inwestycje, nie podejmiemy działania, które ma na celu poszerzenie naszej wiedzy i umiejętności w konkretnym temacie to okazja może być naprawdę wyjątkowa ale my sami nie będziemy potrafili z niej skorzystać lub nawet jej dostrzec.

To tak, jak w przykładzie, który podałem w powyższym video.

Możesz otrzymać najlepszy samochód rajdowy, którego osiągi i parametry są najlepsze w całej stawce ale to wcale nie oznacza, że jesteś „pewniakiem” do zwycięstwa w rajdzie.

Powód?

Z powodu braku umiejętności i doświadczenia nie jesteś w stanie wykorzystać maksymalnych możliwości tego pojazdu.

Dlatego właśnie inwestycja w siebie jest kluczowo ważna, ponieważ to Ty jesteś zawsze najważniejszy, niezależnie od tego czy chcesz rozwinąć biznes czy osiągnąć wielkie rzeczy dzięki inwestowaniu swoich pieniędzy.

Wszystko to, co jest „na zewnątrz” czyli wszelkie okazje, narzędzia, systemy i możliwości to bardzo ważne sprawy ale w pewnym sensie stanowią one „drugoplanową” rolę, ponieważ na pierwszym planie zawsze jest ktoś, kto będzie chciał z nich skorzystać.

Życzę Ci więc, żebyś był jak najbardziej właściwą osobą, która będzie dostrzegać wszystkie właściwe okazje, dzięki czemu Twoim udziałem staną się właściwe rezultaty.

Co o tym myślisz? Uważasz te informacje za pomocne i wartościowe? Zostaw swoją opinię w komentarzach i podziel się tym wpisem z innymi, korzystając z poniższych „przycisków”.

 


Michał Kidziński
Blog „Przyciągający Marketing”

P.S. Jeśli chcesz osiągnąć pozytywne wyniki w e-biznesie, dobrze jest JEDNOCZEŚNIE pracować nad swoją wiedzą i umiejętnościami oraz podejmować WŁAŚCIWE działanie, które może dać Ci rezultaty. Kliknij tutaj i zobacz czym jest owe WŁAŚCIWE działanie i jak możesz je podjąć choćby od dzisiaj.