Najprostsza wskazówka aby osiągać wyniki w biznesie

Opublikowane przez michalkidzinski w dniu

Niezależnie od tego jaki biznes chcemy rozwijać, jest sprawą naturalną, że zawsze zależy nam na wynikach i najlepiej, żeby miały one miejsce jak najszybciej.

Często szukamy tego najlepszego przedsięwzięcia lub oferty do promocji a także najlepszej strategii marketingowej, co – według nas – da nam szybkie rezultaty.

Nie ma naturalnie nic złego w tym, że chcemy mieć efekty szybko. Dlatego też w poniższym video możesz zobaczyć, czym jest…

Najprostsza wskazówka aby osiągać wyniki w biznesie

Po prostu kliknij PLAY i zobacz to krótkie video…

Jak widzisz, jest to naprawdę bardzo prosta wskazówka ale tak się jakoś składa, że często jej nie wykorzystujemy.

Często jest również tak, że np. w marketingu sieciowym lub w marketingu internetowym, uzależniamy nasze efekty od:

– najlepszej oferty
– najlepszej firmy
– najlepszego planu marketingowego
– najlepszego sponsora

podczas gdy chodzi tutaj przede wszystkim o NAJLEPSZYCH NAS.

W pierwszej kolejności nasze wyniki zależą od nas a więc od tego czy wykonamy swoją pracę.

W mojej ocenie często wyrządzamy sobie ogromną krzywdę, utożsamiając marketing sieciowy i internetowy ze sposobem na szybkie wyniki bez zaangażowania, determinacji i pracy.

W kwestii nagłego sukcesu pisałem tutaj i jak widać, ten nagły sukces to przeważnie kilka lub kilkanaście lat przygotowania i pracy.

Dlatego też mówiąc o wykonaniu pracy mam na myśli:

– pracę nad swoim sposobem myślenia (sposób myślenia pracownika różni się diametralnie od sposobu myślenia przedsiębiorcy)
– pracę nad swoimi umiejętnościami
– pracę jaką należy wykonać w biznesie, który rozwijamy

Bez działania nie może być mowy o wynikach.

Jeśli z kolei chodzi o czas, jaki należy poświęcić, wszystko jest w Twoich rękach. Załóżmy, że teoria, która mówi, że potrzeba 10.000 godzin treningu, aby w danej dziedzinie osiągnąć mistrzostwo jest prawdziwa.

Jeśli wiesz ile godzin dziennie chcesz poświęcić na swój biznes, będzie Ci łatwo to policzyć. Nie jest to jednak nadal jakakolwiek forma gwarancji na osiągnięcie takich rezultatów jakie chcesz mieć. Miej to proszę na uwadze (tutaj znajdziesz kilka przykładów, które pokazują ile czasu potrzeba aby osiągnąć nagły sukces).

Co o tym myślisz? Zostaw swoją opinię w komentarzach i podziel się tym wpisem dalej, jeśli naturalnie uznasz to za dobry pomysł.


Michał Kidziński
Blog „Przyciągający Marketing”

P.S. To, że większość osób nie ma wyniku w marketingu internetowym nie jest żadną tajemnicą. Kliknij tutaj aby poznać powód ku temu.

Show Buttons
Hide Buttons