Nie Lubisz Poniedziałkowych Poranków? W Takim Razie Zobacz To…

Opublikowane przez michalkidzinski w dniu

Poniedziałek rano – dla wielu z nas to niezbyt przyjemny czas, ponieważ wracamy do robienia czegoś, czego często nie lubimy.

Nie, nie krytykuję żadnej formy pracy na etacie. Nie mówię, że ludzie, którzy pracują dla kogoś, są w jakikolwiek sposób gorsi od tych, którzy realizują swoje marzenia i cele, rozwijając np. biznesy.

Mówię tylko, że poniedziałek rano jest dla wielu z nas bardzo stresujący, co objawia się m.in. zwiększoną liczbą ataków serca (tutaj jest artykuł na ten temat w języku angielskim).

Dość dawno zobaczyłem pewne video w języku angielskim, które w dość konkretny sposób pomaga zrozumieć, że poniedziałkowy poranek wcale nie musi być powodem do złości czy braku chęci do działania czy nawet do życia.

Wszystko jest bowiem kwestią tego, jak patrzymy na otaczający nas świat i jeśli spojrzymy na niego z innej strony, to może się okazać, że nasze nastawienie w poniedziałek rano nie musi być wcale inne od tego, jakie posiadamy np. w piątkowy czy sobotni dzień.

Wspomniane przeze mnie wcześniej video możesz zobaczyć poniżej i jeśli nie znasz języka angielskiego to możesz włączyć polskie napisy.

Motywacja W Poniedziałkowy Poranek

[Jeśli nie widzisz polskich napisów, ustaw je klikając w odpowiednie ikonki, w prawym dolnym rogu video.]

Nie wiem czy spodoba Ci się to video i to w jaki sposób Gary Vaynerchuk przedstawił ten temat ale prawda jest taka, że istnieje cała masa powodów, przez które teraz mogłoby nas nie być na tym świecie.

Poza darem życia możemy być również wdzięczni za to, że widzimy, słyszymy, nasz umysł funkcjonuje prawidłowo, mamy ręce, nogi i możliwości, których jeszcze kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu nie było dzięki temu, że pojawił się internet.

Ostatecznie więc każdy z nas decyduje o tym, na czym się skupia. Na tym, czego nie lubimy czy może na tym, za co możemy być wdzięczni oraz za możliwości, które każdy z nas może wykorzystać.

Dobra wiadomość to więc taka, że to jak reagujemy na poniedziałkowy poranek, zależy od każdego z nas a ja mam nadzieję, że powyższy materiał video pozwoli Ci wyciągnąć właściwe wnioski i że Twoje samopoczucie w poniedziałek rano będzie jak najbardziej pozytywne.

Co o tym myślisz? Uważasz te post za wartościowy i pomocny? Zostaw swoją opinię w komentarzach a jeśli uznasz, że warto, podziel się nim dalej.


Michał Kidziński
Blog „Przyciągający Marketing”

P.S. Pojawienie się internetu sprawiło, że dzisiaj każdy z nas może z własnego domu zarabiać pieniądze i jest to jak najbardziej możliwe, jeśli mamy do dyspozycji pewne 3 kluczowe elementy. Kliknij tutaj aby poznać je zupełnie za darmo.

Show Buttons
Hide Buttons