Jest sprawą oczywistą, że pomiędzy ludźmi, którzy mają wyniki w e-biznesie a całą resztą, jest wiele różnic. W innym przypadku wyniki tych dwóch grup nie różniłyby się.

Kolejna rzecz to taka, że najprostsze rzeczy są z reguły najistotniejsze i w przypadku owych różnic jest tak samo.

W moich bowiem oczach jedna z najważniejszych różnic pomiędzy tymi dwiema grupami ludzi jest bardzo prosta. O tym co to takiego, zobaczysz w poniższym video…

Podstawowa różnica pomiędzy ludźmi, którzy mają wyniki w e-biznesie a całą resztą

Kliknij Tutaj Aby Poznać 3 Kluczowe Elementy W E-biznesie

Jak widzisz, owa różnica jest naprawdę prosta ale z jakiegoś powodu wiele osób po prostu tego nie robi czyli nie podejmuje działania.

Nie oceniam tego i nie krytykuję bo nie w tym rzecz (i nie mam do tego prawa).

Istnieje bowiem wiele powodów, dla których nie podejmujemy działania. Naprawdę wiele i wszystkie one mają początek w umyśle a konkretniej w podświadomości.

W moim zrozumieniu wszyscy i bez wyjątku oraz przez większość swojego życia jesteśmy w transie a to oznacza, że myśli w naszych głowach, towarzyszące im uczucia oraz podejmowane działania (albo ich brak) dzieją się automatycznie i bez naszej świadomości.

Chcę przez to powiedzieć, że to, że nie podejmujemy działania aby rozwijać e-biznes (lub osiągnąć jakikolwiek inny cel) ma swoje źródło w podświadomości więc w pierwszej kolejności warto jest zrozumieć tę kwestię choćby odrobinę lepiej aby móc z tym coś zrobić a więcej możesz dowiedzieć się w tym poście:

 

 

Ostatecznie więc praca nad swoim umysłem oraz działanie, które ma faktyczny wpływ na osiągane w e-biznesie wyniki to jedyny sposób aby rozwijać biznes w internecie.

Mówiąc o właściwym działaniu mam na myśli przede wszystkim systematyczne i konsekwentne działanie zgodnie ze strategią, którą wybraliśmy, ponieważ tylko w ten sposób można stawać się coraz lepszym.

No właśnie bo skoro mówimy już o stawaniu się coraz lepszym ,to jest sprawą jasną, że podjęcie działania wiąże się z popełnianiem błędów oraz z tym, że na początku trudno mówić o jakichkolwiek pozytywnych efektach.

W tej kwestii jednak warto jest pamiętać o pewnej teorii 700 i 10.000 godzin, o której więcej możesz dowiedzieć się tutaj:

 

 

Jest jeszcze jedna rzecz, o której chciałem wspomnieć a mianowicie o tym, że czasami zamiast podejmować właściwe działanie, czyli takie, które może dać efekty, „uciekamy” do czegoś, co w kwestii osiąganych efektów niewiele wnosi.

Myślę, że poniższe słowa przedstawiają to w dość oczywisty sposób:

 

Co o tym wszystkim myślisz? Masz podobne zdanie czy Twoja opinia jest całkowicie inna? Zostaw swój komentarz poniżej a jeśli uznasz, że warto, podziel się tym postem z innymi, korzystając z poniższych „przycisków”.

 


Michał Kidziński
Blog „Przyciągający Marketing”

P.S. Kliknij tutaj i zobacz jakie 3 elementy są kluczowe w każdym e-biznesie.