Mówi się o tym, że w kwestii zarabiania pieniędzy w internecie, najprościej jest zająć się promocją cudzych ofert.

Cudzych, czyli generalnie rzecz biorąc produktów cyfrowych lub fizycznych oraz usług w ramach programów partnerskich lub też w ramach marketingu sieciowego.

Zanim przejdziemy dalej, dobrze jest mieć na uwadze, że „najprościej” wcale nie oznacza „łatwo” lub „najłatwiej” a odnosząc się do promocji owych, cudzych ofert, pewne jest to, że trzeba to robić w sposób właściwy a nie – jak przeważnie robią to ludzie – własny.

Wiem z autopsji, że ten drugi (własny) sposób zwyczajnie nie działa i najlepiej jest zrozumieć to i zaakceptować możliwie najszybciej.

Czym jest sposób właściwy? O tym powiem już za moment ale najpierw chciałbym podzielić się z Tobą czymś, co w moich oczach jest…

 

… prawdopodobnie najlepszą sugestią aby z powodzeniem promować cudze oferty i zarabiać pieniądze w internecie.

No dobrze, skoro już wiemy czym jest owa sugestia, przejdźmy teraz do tego czym jest właściwy sposób promocji dowolnej oferty w internecie.

 

Pierwsza rzecz to lista adresowa.

Można wiele mówić o wielu różnych źródłach ruchu w internecie ale najlepszy jest zawsze ruch, który należy do nas. Tak, Ty również możesz mieć swoje źródło ruchu i jest nim Twoja lista adresowa.

Nie zrozum mnie źle. Nie mówię, że Google jest złe albo że nie powinieneś działać na Facebook’u, Instagramie czy gdziekolwiek jeszcze indziej.

Mówię o tym, że wszystkie te miejsca nie należą do Ciebie a to oznacza „zabawę w cudzej piaskownicy”, z której właściciel może wyprosić Cię w dowolnym momencie. U mnie stało się tak zarówno w przypadku Google jak i Facebook’a, o czym wspomniałem w powyższym video.

Druga sprawa to taka, że samo budowanie listy niczego nie gwarantuje.

Dlatego tak ważne jest nauczyć się zarówno budowania jak i zarządzania listą adresową aby dzięki temu generować sprzedaż i … zarabiać pieniądze.

O tym jak budować listę adresową i zarządzać listą adresową aby generowała zyski przez lata możesz dowiedzieć się tutaj.

 

Kolejna rzecz w kwestii właściwego sposobu promocji w internecie to system.

System, czyli „poukładane” elementy, dzięki którym:

– budujesz swoją listę
– budujesz relacje z ludźmi na liście
– przedstawiasz ofertę
– dokonujesz sprzedaży

W moim przypadku zrozumienie tego jak ważny jest system w marketingu internetowym oraz wprowadzenie tej wiedzy w życie, sprawiło, że mój dochód wzrósł w ciągu jednego tylko miesiąca o 250%.  Nie mogę mówić, że w Twoim będzie tak samo ale nie mogę też powiedzieć, że u Ciebie ten wynik nie może być lepszy.

Tak czy inaczej jednak system jest tym, co pozwala pracować mniej i zarabiać więcej, pod warunkiem oczywiście, że wiemy jak go zbudować i że … zbudujemy go.

O tym jak zabrać się za budowanie własnego systemu w marketingu internetowym możesz dowiedzieć się w kursie „Twój System Biznesu”.

Mam nadzieję, że to czym podzieliłem się w tym poście okaże się dla Ciebie wartościową porcją informacji i że wykorzystanie ich pozwoli Ci z powodzeniem promować cudze oferty w internecie i zarabiać coraz lepsze pieniądze.

Daj znać w komentarzach co o tym myślisz a jeśli uznasz, że warto, podziel się tym postem z innymi.

 


Michał Kidziński