Jak myślisz? Co może być prawdopodobnie największą przeszkodą na drodze do wyników w marketingu internetowym?

Pieniądze? A konkretniej ich brak?

Brak pomysłów?

Brak wiedzy i umiejętności?

Żadne z powyższych.

Widzisz, można z całą pewnością znaleźć ludzi, którzy pomimo tego, że nie mieli ogromnych sum pieniędzy, zbudowali świetnie prosperujące biznesy w internecie.

Są również ludzie, którzy uzyskali wyjątkowe wyniki, opierając się o cudze pomysły.

Brak wiedzy i umiejętności to z kolei coś, z czym każdy z nas ma do czynienia, ponieważ nikt nie rodzi się z nimi ale każdy może zdobyć zarówno odpowiednią wiedzę jak i umiejętności.

Co więc jest tą prawdopodobnie największą przeszkodą?

Kliknij PLAY aby się przekonać…

Prawdopodobnie największa przeszkoda na drodze do wyników w marketingu internetowym

Kliknij Aby Poznać 5 Krytycznie Ważnych Lekcji Dotyczących Marketingu Internetowego

Według mnie to właśnie strach jest prawdopodobnie największą przeszkodą w marketingu internetowym, ponieważ powstrzymuje większość z nas przed podjęciem właściwego działania.

Warto jednocześnie zauważyć, że strach jest czymś naturalnym i dotyczy każdego z nas.

Tak po prostu działa nasz mózg. Kiedy ma do czynienia z czymś nowym, interpretuje to jako coś niebezpiecznego i aby uchronić nas przed tym niebezpieczeństwem, reaguje strachem, co w rzeczywistości przekłada się na brak decyzji i działania i kończy się „ucieczką”.

Strach utrzymuje nas przy tym co znane i bezpieczne.

Nie możemy się więc go pozbyć ale z całą pewnością możemy go „oswoić”.

Chodzi głównie o to, żeby nasz mózg w obliczu tego co traktował jak „zagrożenie”, zaakceptował to jako coś normalnego i „bezpiecznego” i aby to stało się możliwe, koniecznością jest działanie pomimo strachu.

Tak jak wspomniałem w video, bardzo często boimy się problemów, które mogą pojawić się po drodze ale kwestia jest taka, że skupiając się na problemach i często wyolbrzymiając je, nie jesteśmy w stanie dostrzec możliwych rozwiązań.

Jeśli więc chcesz zobaczyć jakie są typowe problemy w marketingu internetowym i – co bardzo ważne – poznać ich możliwe rozwiązania, kliknij tutaj.

Co o tym myślisz? Zostaw swoją opinię w komentarzach i podziel się tym postem z innymi, wykorzystując do tego celu poniższe „przyciski”.

 


Michał Kidziński
Blog „Przyciągający Marketing”

P.S. Aby zarabianie w internecie było możliwe, niezbędne są pewne 3 kluczowe elementy. Kliknij tutaj aby je poznać.