Prosty sposób aby przyciągać właściwe osoby do swojej oferty

Opublikowane przez michalkidzinski w dniu

Jeśli zależy Ci na tym, żeby przyciągnąć do Twojej oferty (niezależnie od tego co nią jest) więcej osób, to poniższe video może okazać się bardzo pomocne.

Mówię „może” ponieważ nikt oprócz Ciebie nie wie czy będziesz chciał tę informację wykorzystać oraz czy będziesz na tyle cierpliwy i konsekwentny aby to działania przyniosło Ci właściwe efekty (przy okazji, świetnym przykładem cierpliwości i konsekwencji może być ten człowiek).

W świecie marketingu (również tego internetowego) istnieje coś, co ja nazywam „Przyciągającym Marketingiem” i – zgodnie z tym co zdążyłem zauważyć – jest stosowane przez osoby, które osiągają ponadprzeciętne wyniki w swoich przedsięwzięciach.

Dlaczego Przyciągający Marketing?

Pomyśl o czymś takim…

Załóżmy, że dwie osoby chcą przedstawić Ci tę samą ofertę.

Różnica pomiędzy nimi jest taka, że pierwsza z nich skupia się tylko na niej i na wskazaniu dlaczego powinieneś z niej skorzystać, podczas gdy druga osoba robi to w ten sposób, że samemu dochodzisz do wniosku, że warto z tej oferty skorzystać.

Mówiąc inaczej, pierwsza osoba robi to co większość a druga wykorzystuje „Przyciągający Marketing”.

O tym na czym on polega i jak możesz go zastosować w internecie, dowiesz się w poniższym video…

Prosty sposób aby przyciągać właściwe osoby do swojej oferty

W powyższym video wspomniałem o wykorzystaniu bloga.

Wiem jednocześnie, że wiele osób będzie zastanawiać się o czym właściwie na takim blogu pisać. Jeśli to pytanie przemknęło również przez Twoją głowę, w tym video możesz dowiedzieć się jak rozwiązać ten problem.

„Skutkiem ubocznym” systematycznego i konsekwentnego wykorzystania bloga jest to, że w ten sposób budujesz swoją markę, która tak naprawdę jest bardzo ważna, jeśli poważnie myślisz o rozwijaniu jakiegokolwiek biznesu w internecie.

Mam nadzieję, że te wszystkie informacje przyczynią się do tego, że z powodzeniem będziesz w stanie przyciągnąć do siebie i swojej oferty właściwe osoby.

Co o tym myślisz? Zostaw swoją opinię w komentarzach poniżej i podziel się tym wpisem z innymi, jeśli naturalnie uznasz, że ta informacje może być dla nich pomocna.


Z życzeniami sukcesu,
Michał Kidziński

P.S. Jeśli w większych szczegółach chcesz zrozumieć na czym polega „Przyciągający Marketing” to wejdź tutaj.

Show Buttons
Hide Buttons