Siła „2”

Opublikowane przez michalkidzinski w dniu

Robienie czegokolwiek w pojedynkę – również biznesu – nie jest łatwe i przyjemne.

Tak naprawdę momentami jest cholernie trudne.

Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że przeważnie nasze otoczenie nie rozumie tego co robi i – co jeszcze gorsze – zamiast nas wspierać, wyśmiewa, krytykuje i obraża.

Dlatego właśnie tak ważne w biznesie jest liczba „2”.

O czym mówię? Kliknij PLAY aby się przekonać…

Moje przykłady…

Jednym z moich przykładów, w którym liczba „2” zadziałała wyśmienicie był moment, w którym stworzyłem swój pierwszy infoprodukt i chciałem zacząć go sprzedawać.

Merytorycznie produkt był gotowy ale pod kątem technicznym nie wiedziałem praktycznie niczego.

Nie wiedziałem jak zrobić „okładkę”, grafikę na stronę, samą stronę przechwytującą i cały proces sprzedaży (zamawiania produktu).

Nie wiedziałem tego więc postanowiłem, że znajdę kogoś, kto mi w tym pomoże i znalazłem. Po ustaleniu warunków współpracy rozpoczęliśmy sprzedaż i wszystko wyszło naprawdę bardzo dobrze a poza tym zarówno ja jak i druga strona byliśmy zadowoleni a to przecież jest kluczowo ważne w biznesie, prawda?

Innym przykładem jest sytuacja, w której miałem pomysł na produkt i stworzyłem go ale nie posiadałem gotowej listy w odpowiedniej niszy aby ten produkt wypromować.

Po raz kolejny więc znalazłem kogoś z odpowiednią listą i po ustaleniu warunków rozpoczęliśmy promocję, na której zarobiliśmy pieniądze.

To wszystko prowadzi mnie do stwierdzenia, że…

…bardzo ważną rzeczą w biznesie jest uzupełnianie się.

Nie wiem kto będzie w Twoim przypadku tą drugą osobą ale życzę Ci, żeby Wasza współpraca przebiegała jak najlepiej i z jak największymi korzyściami dla każej ze stron.

Co o tym myślisz? Zostaw swoją opinię w komentarzach poniżej i podziel się tym video na swoim blogu i/lub korzystając z poniższych „przycisków”.


Z życzeniami sukcesu,
Michał Kidziński

P.S. Chcesz zobaczyć jak rozwijać biznes w internecie w oparciu o promocję dowolnej oferty? Kliknij więc tutaj.

Show Buttons
Hide Buttons