Nie da się ukryć, że wiele osób spośród tych, które chcą zarabiać w internecie, nie potrafi wykorzystać nowej technologii we właściwy sposób.

Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że są to osoby, które w czasach dzieciństwa nie miały do dyspozycji komputerów, internetu czy telefonów komórkowych.

Dlatego też wiele osób jest przekonanych, że są już za starzy na to, żeby wykorzystać internet i dzięki temu zarabiać pieniądze.

Czy jest to prawda?

Cóż, dla każdego z nas prawdą jest to w co uwierzyliśmy. Dla mnie więc wiek nie musi być żadną przeszkodą w marketingu internetowym, ponieważ każdy problem (jak w tym przypadku brak umiejętności wykorzystania nowej technologii) można rozwiązać.

Z drugiej z kolei strony owe „za stare osoby” mają często coś, co stanowi ogromną wartość i co z całą pewnością mogą wykorzystać właśnie w internecie.

O tym co to jest dowiesz się w poniższym video…

Wiek to nie jest przeszkoda w osiąganiu wyników w e-biznesie

Jak widzisz, rozwiązanie, o którym mówię w powyższym video jest proste ale co bardzo ważne – może przynieść korzyści wszystkim stronom i wpłynąć pozytywnie na wiele innych jeszcze osób.

Dla mnie jeszcze kilka lat temu osiąganie wyników w e-biznesie wiązało się z nauką i zrozumieniem wszystkiego od A do Z.

Pewnego dnia jednak zrozumiałem, że wśród osób, które w e-biznesie mają wyniki, tylko nieliczni wiedzą cokolwiek o html’ach, php i innych, dziwnie brzmiących rzeczach.

Pozwoliło mi to dojść do wniosku, że …

…w marketingu internetowym nie trzeba wiedzieć wszystkiego, żeby zarabiać pieniądze.

Trzeba wykorzystać najlepiej jak to możliwe swoje mocne strony i znaleźć ludzi, którzy mają umiejętności, których nam brakuje albo skorzystać z gotowych rozwiązań.

Jest oczywiście jasne, że właściwa edukacja jest niezbędna, żeby e-biznes mógł dawać wyniki ale fakt jest również taki, że korzystanie z gotowych rozwiązań lub umiejętności innych ludzi to spora oszczędność czasu i energii, które można wykorzystać na działanie, które może przynieść faktyczne efekty.

Odnoszę się tutaj do promocji cudzych produktów i w ramach gotowych systemów promocji. Jeżeli uważasz to za dobry pomysł to te informacje mogą być przydatne: Jak EFEKTYWNIEJ promować cudze produkty w internecie.

Co o tym myślisz? Czy uważasz te informacje za wartościowe i pomocne? Zostaw swoją opinię w komentarzach a jeśli uznasz, że warto, podziel się tym postem z innymi, korzystając z „przycisków” umieszczonych poniżej.

 


Michał Kidziński
Blog „Przyciągający Marketing”

P.S. Jeśli zależy Ci na wynikach w e-biznesie, musisz mieć pewne 3 kluczowe elementy. Kliknij tutaj aby poznać je za darmo.